دستگاه گردو پوست کن در تهران

فروش دستگاه گردو پوست کن در تهران با قیمت کارخانه بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. انواع پوست کن گردو بصورت صنعتی و خانگی با ارزانترین قیمت بازار در ماشین فکتوری عرضه می شود.

دستگاه گردو پوست کن به صورت خودکار و با دو دسته پدال کنترل می‌شود. ابتدا گردوها به داخل دستگاه قرار داده می‌شوند و سپس با فشار دادن دسته پدال اول، دستگاه شروع به چرخش می‌کند. این چرخش باعث شكستن پوست گردوها در مقابل ديسك تيغه‌هايي می‌شود.

در ادامه، با دستکاری شيارهايي‌ كه در دستگاه وجود دارد، پوست گردوها به سمت جلو حركت كرده و با فشار دادن دسته پدال دوم، از ميان دستگاه خارج می‌شوند. به دليل داشتن چندين شيار در دستگاه، اندازه‌هاي گردوهاي پوست كرده خيلي تفاوتي با يكديگر ندارند.

با توجه به سرعت و دقت بالاي دستگاه گردو پوست كن، قابليت پردازش حجم بالاي گردو را بدون نياز به دست‌اندازي‌ داشتن در مدت زمان كوتاهي فراهم مي‌كند. همچنین، عدم نياز به تخصص خاص در استفاده از دستگاه، هزينه ها را به صرفه تر می‌کند.

دستگاه گردو پوست کن می‌تواند برای پوست‌کردن انواع خشکبارهای دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد، همانطور که نامش اشاره کرده، برای گردو پوست کردن طراحی شده است اما می‌توان از آن برای پوست‌کردن بادام، فندق، پسته و سایر خشکبارهایی که پوست خارجی دارند نیز استفاده کرد. اما برای خشکبارهایی همچون بادام آماده‌به‌خور، که پوست ندارند، استفاده از دستگاه گردو پوست کن مناسب نخواهد بود.

دستگاه گردو پوست کن در تهران در سایز ها و اندازه های مختلف
دستگاه گردو پوست کن در تهران در سایز ها و اندازه های مختلف

مزیت های استفاده از دستگاه گردو پوست کن

– حفاظت از دست‌ها در برابر آسیب و زخم‌ها به علت برش پوست خشکبار
– قابلیت کنترل شدن عمق برش پوست، در نتیجه کاهش بیش‌ از حد هدررفت محصول در قالب پوست
– ایمنی بیشتر در مقایسه با استفاده از گردو شکن‌های دستی که باعث آسیب دیدن انگشتان می‌شوند
– قابلیت استفاده برای پوست‌گیری از انواع خشکبارهای دیگر نیز مانند بادام، فندق و …

فروش دستگاه گردو پوست کن در تهران

خرید دستگاه گردو پوست کن در کارخانه تهران از نظر صرفه اقتصادی بسیار مناسب است. در واقع، خرید مستقیم از کارخانه به شما این امکان را می دهد که به صورت مستقیم از تولید کننده خرید کنید و از واسطه های معمولاً در فروشگاه ها و بازار ها صرفه جویی کنید. بنابراین، قیمت های کارخانه به طور قابل توجهی پایین تر از قیمت های فروشگاه ها است.

انواع دستگاه گردو پوست کن در تهران
انواع دستگاه گردو پوست کن در تهران

همچنین، در صورت خرید به صورت عمده می توانید از تخفیف ها و قیمت های تخصصی نیز بهره مند شوید. در نتیجه، خرید دستگاه گردو شکن و گردو پوست کن در کارخانه تهران برای کسانی که به دنبال یک شیوه صرفه جویی هستند، بسیار مناسب است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0918-221-1164