دستگاه گردو پوست کن و گردو شکن در قزوین

فروش دستگاه گردو پوست کن و گردو شکن در قزوین از کارخانه سازنده با ارزان ترین قیمت بازار عرضه می شود. دستگاه گردو پوست کن جهت پوست گیری انواع دیگر خشکبار ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه گردو پوست کن صنعتی و خانگی، برای پوست کردن گردو و جداسازی پوست آن از هسته استفاده می‌شود. این دستگاه هم به صورت خانگی و هم صنعتی ساخته می‌شود.

دستگاه گردو پوست کن خانگی اغلب شامل یک مخزن بزرگ برای قرار دادن گردوها، یک موتور برقی کوچک و یک شفت حرکتی است. با قرار دادن گردوها در مخزن و روشن کردن موتور، شفت حرکتی شروع به چرخیدن می‌کند و با دسته کشیدن به سمت خود، گردوها جابه‌جا شده و پوست آنها جدا می‌شود.

اما دستگاه گردو پوست کن صنعتی از موتور برقی و شفت حرکتی بزرگتری برخوردار است. علاوه بر آن دارای بخش‌های دیگری نیز هست که تضمین می‌کند عملکرد بهینه دستگاه حفظ شود. به کارگیری دستگاه گردو پوست کن صنعتی در اینده باعث افزایش تولید گردوهای پوست کنده می‌شود، و همچنین می‌تواند مسیر صادرات گردو را نیز تسهیل کند.

مشاهده نمایید ———- >>> دستگاه بادام شکن

فروش دستگاه گردو پوست کن در قزوین

خرید دستگاه گردو پوست کن و گردو شکن از کارخانه سازنده در قزوین برای خریدار مزیت‌های زیر را دارد:

۱- قیمت مناسب‌تر: خرید از کارخانه سازنده معمولا باعث کاهش قیمت نهایی محصول می‌شود زیرا که هیچ واسطه‌گری و تعمیر و نگهداری و پس از فروشی ممکن نیست.

۲- کیفیت تضمین شده: از آنجایی که شما دستگاه را مستقیماً از کارخانه سازنده خریداری می‌کنید، می‌توانید از کیفیت محصول مطمئن شوید.

۳- پشتیبانی و خدمات پس از فروش: در صورت بروز مشکلات پس از خرید، شما می‌توانید به سازنده مراجعه کنید.

۴- تحویل سریع: خرید مستقیم از کارخانه به معنی تحویل سریعتر محصول است.

به علاوه، در خرید مستقیم از کارخانه می‌توانید با نمایش دستگاه در حضور متخصصین کارخانه از امکانات و عملکردهای دستگاه باخبر شوید و مطمئناً خریدتان را در جهت نیاز و علاقه‌ی شما انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0918-221-1164